www.cvonline.hu

CRM KAMPÁNYMENEDZSER

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióra

Feladatok:

  • CRM üzleti feladat-menedzsment.
  • Aktív támogatás a fiókok és más értékesítési csatornák akvizíciós, tájékoztatási és értékesítési tevékenységében.
  • CRM alapú kampányok szervezése és koordinációja az akvizíció és keresztértékesítés elősegítése érdekében, együttműködve az értékesítési területekkel és ügyfélszegmens- menedzserekkel.
  • Közreműködés a kampányok eredményeinek visszamérésében.
  • A bank CRM rendszerének továbbfejlesztésében való közreműködés; igények megfogalmazása; projektekben való részvétel.
  • Analitikus és operatív CRM feladatok.
  • Kapcsolattartás a bankcsoport CRM területeivel.
Elvárások:
  • Min. két éves, hasonló területen szerzett banki gyakorlat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Access)
  • Kiváló problémamegoldó, koordinációs és szervező képesség
  • Kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség
  • Átfogó és lényeglátó gondolkodásmód, elemző képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a Link megjelenítése honlapon az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Kapcsolat

Varga Anita