www.cvonline.hu

CRM kampánymenedzser

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát CRM Kampánymenedzser munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Kampányterv készítése, bank rendszeres CRM kampányainak szervezése, kampányok időzítése, végrehajtás menedzselése, értékelése
  • Üzleti javaslatok megfogalmazása teljes körűen az ügyfélkapcsolat menedzsmenthez
  • Ügyféligények azonosítása, kampányok definiálása, taktikai végrehajtásának koordinálása
  • Információáramlás menedzselése a hatékony és időbeli kampányvégrehajtás érdekében
  • Kampányok minőségbiztosítása
  • Az operatív CRM rendszer üzleti üzemeltetése; kampányokhoz tartozó katalógusok üzleti karbantartása
  • Kapcsolattartás a bankcsoport CRM területeivel
  • Folyamatfejlesztési és CRM fejlesztési lehetőségek proaktív azonosítása és megoldási javaslatok előterjesztése
  • Az operatív CRM rendszer üzleti továbbfejlesztésében történő részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év banki CRM területen szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Projektszemlélet
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek
  • Kiváló kezdeményező, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Átfogó és lényeglátó gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Konzultatív és gyakorlatias hozzáállás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol