www.cvonline.hu

CRM gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1036025

Feladatok:

  • Marketing vezető közvetlen támogatása üzletoldali rendszerek területen
  • A marketing osztály napi adminisztratív feladatainak ellátása
  • A marketing osztály által menedzselt belső és külső kommunikációs eszközök menedzselése
  • Kimutatások, elemzések karbantartása elkészítése
  • Eseti alapon marketing projektekben való részvétel
  • Központi marketing által szervezett promóciós tevékenységek koordinálása, kommunikálása
  • Statisztikák, riportok, prezentációk készítése
  • Pricing (árazási) terület munkájának támogatása
  • Promóciós árak vizsgálata és elemzések készítése a konkurenciához képest
  • Ár-kommunikációs anyagok összeállítása a vevők számára
  • Az árstratégiához kapcsolódó és egyéb ad-hoc árriportok készítése a terület és a vezetés

Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezz
  • Legalább másodéves legyél, marketing és vagy egyéb gazdasági szakon való tanulmányok
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói, magas szintű ismeretével rendelkezz
  • Hetente minimum 25-30 óra vállalása
  • Pontosan, precízen végezd a munkád

Juttatások:
  • Tapasztalatszerzés a választott területen egy világszínvonalú nagyvállalatnál
  • Workshopokon való aktív részvétel
  • A gyakornoki program résztvevőjeként rálátás a teljes vállalat működésére
  • Versenyképes juttatás

  • Ha érdekel a pozíció, küld el fényképes önéletrajzod. Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: MET-CRM

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 25-40 óra rugalmasan, hétfőtől péntekig 8-17 óra között