www.cvonline.hu
CRM fejlesztő, szervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.08.
Hirdetés azonosító: 831977
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk multinacionális, több száz fős, a pénzügyi szférában meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat. Budapesti irodájuk régiós központ, számukra keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A cég nyilvántartó rendszereihez kapcsolódó informatikai rendszerek fejlesztése
  • Felmerülő fejlesztési feladatok ellátása (hazai és nemzetközi projektekben egyaránt!)
  • Meglévő rendszerekkel kapcsolatos komplex problémák elemzése és megoldása
  • Dokumentáció készítése, tesztelés

Elvárások

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (informatikai területen)
  • PL/SQL magas szintű ismerete ÉS/VAGY C# .NET gyakorlati ismerete
  • Verziókezelő és deployment eszközök használatában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Ügyviteli és back office rendszerekben szerzett ismeretek
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Nagy felhasználószámmal rendelkező, nagy leterheltségű, komplex rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Fejlődési, továbblépési lehetőségek
  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye: Budapest