www.cvonline.hu

CRM elemző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.10.15.
Hirdetés azonosító: 953808

CRM elemző

Marketing és az alábbi területek egyikén dolgozol: FMCG / Petrol / Fast food?
Ismered a CRM-et?
Riportok, elemzések közel állnak hozzád?
Analitikus, stratégiai gondolkodású vagy?
Beszélsz angolul?

Amennyiben igen, jelentkezz bátran az alábbi pozícióra, CRM elemzőmunkatársat keresünk!

Feladatok:

Az új munkatárs feladata a CRM tevékenység támogatása, adat előkészítés, elemzések készítése, operatív folyamatok működtetése direkt marketing területen.

- Rendszeres elemzések elkészítése
- Direkt marketing folyamatok működtetése
- Az új projektek kapcsán operatív támogatás
- Promóciós és közösségi média aktivitások elemzése
- Riportok, elemzések, kimutatások készítése, piaci információk beszerzése és rendszerezése, versenytárs elemzések készítése
- A társterületek adat- és információ igényeinek kiszolgálása
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- Legalább 5 éves tapasztalat marketing, piacelemzés vagy adatbányászat területen
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Angol nyelv legalább középfokú ismerete
- MS Office alkalmazások kiemelt szintű ismerete és kezelése
- FMCG/ Petrol /Fast food területen szerzett tapasztalat
- Stratégiai gondolkodás és pragmatikus problémamegoldó képesség
- Kiemelkedő elemzői, precíz munkavégzés
- Proaktív hozzáállás
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

- Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
- Családias légkör
- Dinamikus, fiatalos csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a