www.cvonline.hu

CRM elemző

  • A hirdetés 383 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Lakossági Üzletág CRM területére keresünk munkatársat, főleg üzleti célú SQL programozási feladatokra, az alábbi munkakörbe.

CRM elemző

Főbb feladatok

  • Üzleti célú SQL programozás
  • Adatbázis-tervezés, -kialakítás, -hangolás és tárolt eljárások kialakítása
  • Integrált komplex rendszerekben lekérdezések és riportok megvalósítása
  • MS SQL adatbázis üzemeltetése
  • CRM adatbázis fejlesztése: macro-k, tárolt eljárások fejlesztése
  • Adatbázis karbantartása: igények felmérése és fejlesztése, log management, dokumentálás

Elvárások

  • Magas szintű SQL tudás (MS SQL, SAS)
  • Rendszerüzemeltetői tapasztalat (MS SQL server management studio)
  • Adattárház tapasztalat
  • Betöltők írásában szerzett tapasztalat
  • Riporting tapasztalat

Előnyt jelent

  • Banki tapasztalat

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.