www.cvonline.hu

CRM adatmenedzser

  • A hirdetés 1188 napja lejárt

QUAESTOR Csoport

CRM Igazgatósága

CRM adatmenedzsert

keres

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A CRM rendszer működésének és adattartalmának teljes körű ismerete, adattisztaságának biztosítása;
  • Adatok statisztikai elemzése, feldolgozása, célcsoport képzésekre javaslattétel;
  • CRM kampányok kiírása, kampányok nyomon követése;
  • Vezetői riportok készítése;
  • Értékesítési vezetők által megfogalmazott CRM fejlesztési igények nyomon követése, elkészült verziók tesztelése, bevezetése;
  • Értékesítés támogatói feladatok ellátása (felhasználó támogatás, képzés, coaching);

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász/gazdasági, marketing területen);
  • Pénzügyi szektorban min. 2 éves hasonló pozícióban szerzett gyakorlat;
  • Pénzpiaci termék és/vagy CRM ismeretek;
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód és munkavégzés;
  • Értékesítés orientált szemléletmód;
  • Projekt alapú feladatok végrehajtása;
  • Kiváló szervező készség;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Kiváló elemzői készség;
  • Adatbázis kezelési ismeretek (pl.: Ms sql)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Amit ajánlunk:

  • Változatos, felelősségteljes munkavégzés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Versenyképes jövedelem;

Munkavégzés helye:

Az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő