www.cvonline.hu
CRM Adatbázis elemző gyakornok (Referenciaszám: PJ2893)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.02.
Jelentkezési határidő: 2016.07.09.
Hirdetés azonosító: 823736
lejárt

Budapesti II. kerületi francia multinacionális pénzintézeti partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

CRM Adatbázis elemző gyakornok

Feladatok:
- Rendszeres elemzések elkészítése (lekérdezések futtatása és a végső formára hozása)
- Nagytömegű adatelőkészítés, adatbázis menedzsment támogatása
- Direkt marketing folyamatok működtetése (lekérdezések futtatása, adatbázisok végső formára hozása, adatfeltöltések)
- A társterületek adat- és információ igényeinek kiszolgálása

Elvárások:
- Folyamatban lévő közgazdasági vagy IT egyetemi/főiskolai tanulmányok folytatása nappali tagozaton (aktív vagy passzív jogviszony)
- Legalább heti 20 óra vállalása rugalmas beosztásban
- Aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
- Haladó Excel ismeretek
- Logikus gondolkodás, motivált, dinamikus hozzáállás

Előny:
- SAS program és/vagy SQL ismerete

Amit kínálunk:
- Dinamikus multinacionális munkakörnyezet
- Lehetőség a szakmai fejlődésre
- Vállalat szakértőinek támogatása

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.