www.cvonline.hu

Credit Team Leader

  • A hirdetés 988 napja lejárt
Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Feladatok:

  • 10 fős csapat irányítása, valamint kollégák tanítása
  • Külföldi vevőkkel folyószámla-egyeztetés
  • Lejárt kinnlevőségek követése, beszedése
  • Hitelkontrol és hitelkredit vizsgálat
  • Teljesítményértékelés a HR folyamatai alapján
  • Riportok készítése, folyamatkontrol és audit megfelelőség biztosítása
  • Folyamatok hatékonyságának növelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Csapatvezetői tapasztalat
  • 2-3 év tapasztalat Credit területen
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Délutános munkaidő vállalása

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetésen és egyéb juttatások
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier és kibontakozási lehetőség nemzetközi környezetben
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő