www.cvonline.hu

Credit manager / Hitelelemző

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 35 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 15 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

A Sapa Székesfehérváron található Globális Pénzügyi és Adminisztrációs Szolgáltató Központja a következő pozícióba keres munkatársat:

Hitelelemző

Credit Manager

Feladatok

  • Vevői hitelkeretek megállapítása
  • Vevők fizetőképességének, pénzügyi adatainak elemzése
  • Vevői kintlévőségek behajtása
  • Vevők látogatása
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (pénzügyi és/vagy számviteli)
  • Francia- és angolnyelv-tudás, vagy francia- és egyéb nyelv ismerete
  • 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd, jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Oracle ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-és egészségpénztár, bónusz.

Fényképes magyar és idegennyelvű önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon: Link megjelenítése  Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót. Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár