www.cvonline.hu

Credit Kontroller

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 913967
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal háztartási gépek gyártásával és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Credit kontroller munkatársat törökbálinti munkavégzésre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vevői késedelem napi figyelése,
  • Vevői hitellimit túllépés napi figyelése, egyeztetése áruforgalommal,
  • Határidőn túli vevőkövetelések jelentése a vevő kintlévőséget biztosító biztosítónak,
  • Havi jelentés a biztosított vevők forgalmáról a Biztosítónak,
  • Vevő Biztosító folyamatos informálása a késedelmes vevőkről,
  • Egyeztetés az esetlegesen késedelmesen teljesítő adósokkal, fizetési ütemezés kérése, levelezése, betartásának nyomon követése,
  • Bejövő utalások könyvelése
  • Kapcsolattartás a vevő követelést biztosító biztosítóval,
  • Kapcsolattartás az anyavállalat pénzügyi területével,
  • Estenként fizetési felszólítás elkészítése,
  • Kapcsolattartás a cég jogi képviselőjével a követelés behajtás érdekében,
  • Vevői késedelmes fizetés vagy nem fizetés miatt értékvesztés számítása,
  • Vevő folyószámla figyelése, pontozása,

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Excel ismerete,
  • Kommunikációképes angol nyelv
  • Magabiztos, határozott, udvarias fellépés,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Csapatban dolgozás képessége,
  • Motiváltság,
  • Összetett gondolkodásmód,

Előnyt jelent:

  • Többéves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet,
  • Jó csapat,
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak, és örömmel csatlakozna egy maximális vevő-elégedettség irányába elkötelezett lendületes, jó légkörű, rendkívül jó csapathoz, szívesen várjuk jelentkezését! Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése