www.cvonline.hu

Credit Controller/Könyvelő (Hajdú-Bihar megye) (INTS/11/1)

  • A hirdetés 595 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk könyvelő munkatársat.

Feladatok:

  • Vevőktől érkező banki utalások azonosítása, könyvelése
  • Kiegyenlítetlen, nyitott tételek vizsgálata, szükséges akciók megtétele
  • Vevői kintlévőségekkel kapcsolatos riportok készítése
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • KSH adatszolgáltatás
  • Bejövő számlák napi szintű könyvelése SAP rendszerben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Irodai alkalmazások ismerete
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol