Credit Controller készletfinanszírozási területre / Hitel ellenőr

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Leasing Hungary Zrt., az UniCredit Bank leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok

  • a szerződéskötést megelőző, valamint a kötelezettségvállalás/folyósítás előtti, továbbá a finanszírozási ügyfélkapcsolat teljes futamideje alatt ellenőrzési tevékenység ellátása:
  • szerződéstervezetek megfelelőségének aláírás előtti ellenőrzése;
  • folyósítás előtt az igénybevételi feltételek ellenőrzése;
  • ügyfélkapcsolat teljes futamideje alatt a szerződésmódosítások, a könyvelési bizonylatok ellenőrzése, valamint a hitelezéshez kapcsolódó speciális/biztosítéki célú számlák pénzmozgásainak (jóváírás, ill. kiengedés) engedélyezése könyvelés előtt;
  • készletfinanszírozási keretek rendelkezésretartási feltételeinek ellenőrzése;
  • készletfinanszírozási lehívások ellenőrzése.

Követelmények, elvárások

  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Legalább 2 éves ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Advise Soft ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Lízing területen szerzett tapasztalat, finanszírozási folyamat ismerete
  • Készletfinanszíozási területen szerzett tapasztalat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.