www.cvonline.hu

Credit Controller / Hitelellenőr

  • A hirdetés 636 napja lejárt

Az UniCredit Leasing Hungary sikerorientált, motivált munkatársat keres Credit Controller / Hitelellenőr pozícióba.

Feladatok:

  • a szerződéskötést megelőző, valamint a kötelezettség vállalás/folyósítás előtti, továbbá a finanszírozási ügyfélkapcsolat teljes futamideje alatt ellenőrzési tevékenység ellátása:
  • szerződéstervezetek megfelelőségének aláírás előtti ellenőrzése;
  • folyósítás előtt az igénybevételi feltételek ellenőrzése;
  • ügyfélkapcsolat teljes futamideje alatt a szerződésmódosítások, a könyvelési bizonylatok ellenőrzése
  • folyósítás bonyolítása
  • refinanszírozási lehívási csomagok összeállítása
  • aktiválás
  • Szabályzat, termékleírás véleményezésében, hitelezési projektben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Legalább 2 éves ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Advise Soft ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Lízing területen szerzett tapasztalat, finanszírozási folyamat ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő