www.cvonline.hu

Credit controller (Hatálybaléptető) munkatárs

  • A hirdetés 553 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Operatív Divízió Szerződésírás és Hatálybaléptetés területe keres munkatársat az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • kis- és nagyvállalati ügyfelek komplex, bonyolult hitelszerződéseiben előírt igénybevételi feltételek teljesülésének tartalmi ellenőrzése az érvényben lévő jogszabályoknak és a bank belső szabályzatainak megfelelően,
  • igénybevétel engedélyezést követően utólagosan teljesítendő, a biztosítékok létrejöttéhez és érvényesíthetőségéhez kapcsolódó feltételek teljesítésének tartalmi ellenőrzése,
  • munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, adatbázisok, statisztikák naprakész vezetése,
  • a fentiek kapcsán szoros együttműködés az érintett üzleti és kockázatkezelési területekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Szerződésírói és/vagy hatálybaléptetői és/vagy hitelezési banki szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol (szaknyelv aktív használata) nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Komplex gondolkodásmód, átlátó-képesség,
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés,
  • Szabatos, egyértelmű írásbeli készség,
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Terhelhetőség,
  • Nagyfokú stressztűrő éskonfliktuskezelési képesség,
  • Együttműködési hajlandóság, csapatban való munkavégzés.

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol