www.cvonline.hu

Credit Control Vezető

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A magyar bankpiac második legnagyobb mérlegfőösszegű pénzintézete , a folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés területére új munkatársat keres budapesti ügyfélközpontjába.

Főbb feladatok:
  • Felelős az osztály tevékenységeinek szervezéséért és végrehajtásáért.
  • Az osztály napi feladatainak leosztása a kollégák részére, azok elvégzésének folyamatos számonkérése
  • Új dolgozók betanításának szervezése, meglévő kollégák tanfolyami igényeinek felmérése, azok előterjesztése a vezetőség felé
  • Az ellenőrzési munka minőségének folyamatos fejlesztése
  • Részvétel a budget elkészítésében, tervezési feladatok
Követelmények, elvárások:
  • A lízing credit control folyamat alapos ismerete
  • 5-10 éves lízing credit control gyakorlat
  • Korábbi, hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Gyakorlat Advisesoft használatába, kezelésében
  • Felhasználói szintű MS Office használat (erős excel ismeret preferált)
  • Közép szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
Munkavégzés helye: Budapest XI KERÜLET
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: középvezető/egységvezető
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Finanszírozás
Terület: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhetsz.

Munkavégzés helye Budapest XI KERÜLET
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest