www.cvonline.hu

Credit Collector

  • A hirdetés 607 napja lejárt

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projekt menedzsment szolgáltatásokat.

Székesfehérvári csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Francia- és angolnyelv-tudással

Fő feladatok:

  • Vevők fizetőképességének, pénzügyi adatainak elemzése
  • Vevői hitelkeretek megállapítása
  • Vevőkkel napi folyószámla-egyeztetés
  • Vevői kintlévőségek telefonos behajtása
  • Pénzbefolyások napi követése, fizetések kontírozása
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal
  • Kapcsolattartás kereskedelmi szervezetekkel
  • Kimutatások, riportok készítése, további adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Pénzügyi, számviteli alapismeretek
  • Tárgyalási szintű francia nyelv-tudás és legalább társalgási szintű angolnyelv-tudás kritérium
  • Bármely harmadik idegen nyelv (holland) ismerete előny
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier és kibontakozási lehetőség nemzetközi környezetben

A jelentkezés módja:

Magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon a lenti linken.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.
Cégünkről bővebben a Link megjelenítéseoldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő