CREDIT COLLECTOR francia-angol nyelvtudással (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 842057

Link megjelenítéseimages/editor/1330800445.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Vevők fizetőképességének, pénzügyi adatainak elemzése
  • Vevői hitelkeretek megállapítása
  • Vevőkkel napi folyószámla-egyeztetés
  • Vevői kintlévőségek telefonos behajtása
  • Pénzbefolyások napi követése, fizetések kontírozása
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal
  • Kapcsolattartás kereskedelmi szervezetekkel
  • Kimutatások, riportok készítése, további adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli, vagy közgazdasági végzettség
  • ERP rendszerben felhasználói tapasztalat, Oracle alkalmazási tapasztalat előny
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes francia és kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás
  • 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár
  • Teljesítményalapú prémium

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CREDIT COLLECTOR francia-angol nyelvtudással (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Karácsony Zsuzsanna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése