Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Credit Collection Team Leader-ITALIAN

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.09.24.
Jelentkezési határidő: 2012.07.08.
Hirdetés azonosító: 410212
lejárt

Our client is a growing multinational Business Service Center in Budapest.

Feladatok:

• Managing the regional credit& collection specialist team (10 team members)
• Direction to all day-to-day operational and any assigned collections related activities
• Provide forecasting inputs
• Support Client relationship in reducing disputed receivables balance
• Responsible to achieve relevant Credit & Collection metrics & targets
• Ensure accurate & prompt response & resolution to client enquires
• Act as region client interface between team and Client contacts

Elvárások:

• University degree in Finance/Economics
• 3-5 years work experience in receivables and credit management
• 1-3 years people management experience
• Account management and planning experience is highly preferred
• Financial background
• Fluent Italian and good English is required, any other language knowledge is a great advantage

Amit kínálunk:

• Attractive compensation package
• The opportunity to be a member of a young and lively team
• Stable multinational background and growing organization
• Modern work environment and IT infrastructure
• Trainings and development opportunities

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/17237-credit-collection-team-leader-italian/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),410212);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése