www.cvonline.hu
Credit Analyst
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.09.14.
Jelentkezési határidő: 2017.09.15.
Hirdetés azonosító: 1161103
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk csapatába keresünk munkatársat Credit Analyst pozícióba aktív angol ÉS német VAGY spanyol nyelvtudással

Feladatok

  • - Hitelképesség kalkulációk elkészítése új és meglévő partnerek esetében
  • - Credit limitek felállítása
  • - Riportok, kimutatások készítése
  • - Részvétel migrációs projektekben
  • Elvárások

  • - AR oldalon szerzett minimum 1 éves tapasztalat (Cash Aplication, Cash Collection, stb.)
  • - Aktív folyékony angol nyelvtudás ÉS
  • - Aktív folyékony német VAGY spanyol nyelvtudás
  • - Határozott, pörgős személyiség
  • Előnyök

  • - Credit területen szerzett tapasztalat
  • - SAP program ismerete
  • Amit ajánlunk

  • - Nemzetközi környezet
  • - Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • - Családbarát vállalati kultúra
  • - Versenyképes juttatási csomag
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió