www.cvonline.hu

Crawler developer

  • A hirdetés 828 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba, akinek elsődleges feladata scriptek gyűjtése a parneroldalakról: online utazási irodák, fapados légitársaságok, hotelek és autókölcsönzők.

Feladatok

  • Új scriptek fejlesztése a partnerek API-jának felhasználásával vagy keresés robottal (crawler),
  • meglévő scriptek karbantartása a felhasználók visszajelzései és a minőségellenőrző csapat vizsgálatai alapján,
  • meglévő kódok továbbfejlesztése.

Elvárások

  • Alapos Javascript és HTML ismeret,
  • igényes és önellenőrző munkavégzés a manager iránymutatásai alapján,
  • magabiztos angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Regular Expression ismeret,
  • XML elemző ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet,
  • versenyképes javadalmazás,
  • a legújabb technológiák megismerésének lehetősége,
  • könnyen megközelíthető, nyugodt, kényelmes Budapest belvárosi iroda,
  • lehetőség a csocsótudás megcsillogtatására.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol