www.cvonline.hu

Country Sales Manager

  • A hirdetés 1264 napja lejárt

Multinacionális hátterű partnerünk részére keresünk Country Sales Manager munkatársat

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök) végzettség
  • Legalább 6 év műszaki értékesítői tapasztalat – preferáltan energetika területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői/csoportvezetői tapasztalat
  • Határozott fellépés, döntéshozó képesség
Főbb feladatok:

  • A magyarországi kereskedelmi képviselet (mérnök-értékesítő csapat) vezetése
  • Értékesítési és marketing stratégia kidolgozása
  • Éves üzleti terv készítése, elfogadtatása
  • Riportálás a külföldi Manager felé
  • Együttműködés a hazai forgalmazó partnerekkel
Amit kínálunk:

  • Hosszútávú lehetőség vezetői pozícióban egy piacvezető cégnél
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon