www.cvonline.hu

Country Manager

  • A hirdetés 893 napja lejárt

2014 év végén indult nemzetközi startupunk (Link megjelenítése) németországi bevezetéséhez keresünk segítséget hosszú távra. Ha folyékonyan beszélsz németül, és szívesen vállalnál sok felelősséggel, ámde sok lehetőséggel is együtt járó, izgalmas munkát, és szeretnél részese lenni egy nagy nemzetközi sikertörténetnek, akkor csatlakozz a csapatunkhoz!

Olyan Country Manager-t keresünk, akire az alábbi feladatokat szeretnénk rábízni:

  • Kezdetben az OptiMonk teljeskörű képviselete Németországban, későbbiekben a német divízió vezetése (ha már több emberre lesz szükség)
  • Ügyfelekkel és potenciális ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Marketing anyagok készítése, marketing kampányok levezénylése
  • Potenciális partnerek felkutatása, velük kapcsolatfelvétel
  • Közösségi média menedzselése németül
  • Link megjelenítése oldal karbantartása
  • Tartalomépítés, blogolás – mindez szintén németül

Hogy miért éri ez meg neked?

  • Részt vehetsz az egyik legnagyobb rendkívüli potenciállal bíró startupban (még nemrég indultunk, de már 350 előfizető felett járunk)
  • Hosszú távon gyakorlatilag a németországi divízió „ügyvezetője” lehetsz, minden ezzel járó előnnyel együtt
  • Része lehetsz egy igazán vidám, fiatal csapatnak
  • Rendkívüli fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség, amilyen csak ritkán adódik
  • Versenyképes bérezést biztosítunk már a kezdetektől fogva
  • Debreceni munkavégzés irodánkban, illetve szükség esetén üzleti utak Németországba

Mi az, amit várunk tőled?

  • Beszélj folyékonyan (közel anyanyelvi szinten) németül
  • Legyen egy alapvető informatikai érdeklődésed
  • Legyél képben az online marketing alapjaival
  • Legyél érdeklődő, és akarj fejlődni

Előny:

  • Közgazdász/gazdasági végzettség
  • Webes cégnél munkatapasztalat
  • Marketinges munkatapasztalat
  • Weboldal szerkesztői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás a német mellett

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, akkor várjuk 2015. január 23-ig önéletrajzod és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német