www.cvonline.hu

Country Manager

  • A hirdetés 1314 napja lejárt

Piacán elismert, stabil hátterű, mérnöki szolgáltatást nyújtó nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
A magyarországi kereskedelmi képviselet teljes körű irányítása (4 fő),
Mérnök értékesítő csapat támogatása, együttműködés a partnerekkel,
Marketing és értékesítési stratégia kidolgozása,
Együttműködés a külföldi vezetővel (napi kapcsolattartás angol nyelven).

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
Min. 5 év műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat ipari területen,
Értékesítési vezetői tapasztalat,
Tárgyalóképes aktív nyelvtudás írásban és szóban elengedhetetlen.

Amit ajánlunk:
Szakmai fejlődési lehetőség,
Felelősségteljes pozíció egy megbízható hátterű nemzetközi cégnél,
Versenyképes bérezés, cégautó.

Munkavégzés helye: Budapest,
Kezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő