www.cvonline.hu

Cost Engineer - Költségelemző mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2017.05.12.
Hirdetés azonosító: 1072808

Multinacionális gyártó partnerünk számára Költségelemező mérnök kollégát keresünk.

Feladatok:

- Vásárolt alkatrészek, szerelvények és készülékek kalkulációja
- Költségcsökkentő lehetőségek feltárása
- Elemzések készítése, ezek eredményeinek prezentálása
- A beszerzési osztály támogatása az ártárgyalások során

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Gyártási / termeléstervezési/ ipari mérnökségi tapasztalat
- Különböző gyártási folyamatok és azok költségeinek ismerete
- SAP ismeret
- Költség- és értékelemzésben szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Folyékony ANGOL nyelvtudás
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Dinamikus, növekedésben lévő és innovatív vállalati háttér
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Barátságos, családias légkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján