www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1051720
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
COST ENGINEER (KÖLTSÉGELEMZŐ, AJÁNLAT ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK)

Feladatok:
  • Költségszámítási elemzés, ajánlat előkészítés, figyelembe véve a különböző gyártási technológiákat
  • Költségszámítás, ajánlatok projekt során történő aktualizálása
  • Költségtényezők azonosítása, az egyes összetevők figyelme bevételével
  • Költségszámítási modellkészítés. „make or buy” elemzések készítése
  • Költség optimalizálási, megtakarítási javaslatok meghatározása
  • ERP rendszer adatainak karbantartása,
  • Technikai, műszaki megbeszélések lefolytatása a társosztályokkal (magyar, angol nyelven)
  • Eltérések okainak feltárása, összehasonlító elemzése

Elvárások:
  • Műszaki szakirányon szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Minimum 2 év üzemi gyakorlat az alábbi területeken: forgácsolás, lemeztechnológia, hegesztés-technológia, szereléstechnológia,
  • Aktív, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás, német nyelv előny
  • Magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek
  • Pragmatikus gondolkodás és kiváló kommunikációs és probléma- megoldó készség

Munkavégzés helye: Kecskemét

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Bács-Kiskun