www.cvonline.hu

Cost Controller

  • A hirdetés 237 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Leasing Hungary Zrt. sikerorientált, motivált munkatársat keres az alábbi munkakörbe.

Főbb feladatok
  • a lízingcsoport költség számláinak ellenőrzése, a kifizetési folyamat koordinálása;
  • rendszeres és ad hoc riportok készítése;
  • elhatárolások megadása, együttműködve a számviteli és kontrolling területekkel;
  • részvétel a budget elkészítésében, tervezési feladatok;
  • DQM (adat minőség biztosítási) feladatok ellátása;
Követelmények, elvárások
  • Felhasználói szintű MS Office használat (erős excel ismeret preferált)
  • Közép szintű Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
Előnyt jelent
  • Cost Controlling, vagy Riporting, vagy Kontrolling, vagy Számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Advise Soft ismeret
Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Pozíció szintje
: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű
Orientáció: Finanszírozás
Terület: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhetsz.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű