www.cvonline.hu

Cost Controller

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1047008

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Feladatok:

·         Terv-tény egyeztetés és elemzések

·         Elszámolóáras nyilvántartás karbantartása és ellenőrzése

·         Részvétel a havi zárás folamatában

·         Mérlegtételek analitikájának vezetése

·         Készlet riportok és elemzések készítése

Elvárások

·         Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi-, számviteli-, kontrolling szakirány),

·         Erős excel és adat elemzési ismeretek

·         Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Dinamikus, fiatalos csapat

·         Nemzetközi környezet

·         Versenyképes jövedelem

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a E-mail cím megjelenítése emailcímre.