www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 919980
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

COST CONTROLLER / Termelési kontroller (Automotive) – LAV-1695

Feladatok:
  • Rendszeres és ad hoc beszámolók és elemzések készítése;
  • Negyedéves és éves tervek összeállítása;
  • Teljes körű termék költség kalkulációs feladatok ellátása;
  • Költségcsökkentési, hatékonysági elemzések készítése;
  • Szoros együttműködés az üzleti területekkel az éves költségtervezés és riportálás elkészítéséhez;
  • Riportok készítése a menedzsment számára, fejlesztési javaslatok tétele a riportálási folyamatokban.

Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági, MŰSZAKI végzettség;
  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat (ÖNKÖLTSÉG SZÁMÍTÁS);
  • GYÁRTÓ környezetben (preferáltan AUTÓIPAR) szerzett kontrolleri (COST/PRODUCTION CONTROLLER) tapasztalat;
  • Aktív, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás;
  • Magas szintű MS Office / Excel ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Önálló munkavégzés.
Munkavégzés helye: Mór

Kérjük küldje el a részletes ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (word formátumban) vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 1 789 7416)

Tech People LÁBLÉC