www.cvonline.hu

Pénzügyi Munkatárs

  • A hirdetés 336 napja lejárt

A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó szálloda munkatársat keres pénzügyi osztályára.

Főbb feladatok:

  • Egységek közötti készletmozgások rögzítése;
  • Szállítólevelek és számlák ellenőrzése;
  • Heti, havi és ad hoc riportok készítése;
  • Fogyóeszköz raktárak felügyelete, árukiadás és azok rögzítése a készletnyilvántartó rendszerben;
  • A hó végi étel- és italleltárban való részvétel;
  • A havi, negyedéves és éves zárásban való részvétel.

Szükséges készségek:

  • Számítógépes ismeretek;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny;

Amít kínálunk:

  • Egy főétkezés munkanapokon, térítés mentesen.
  • Munkába járáshoz utazási támogatás Budapest közigazgatásáról kívül érkezőknek 100%-ban.
  • Munka-és védőruha biztosítása, tisztíttatása.
  • Kedvezmények a szálloda éttermeiben és szolgáltatásokra.
  • Elismerési programokban, oktatásokon, tréningeken való részvétel.
  • Alapszabadságon (20 napon) túl, életkor alapján plusz napok.

Pályázatokat magyar és/vagy angol nyelven, motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk október 28-ig!

CORINTHIA HOTEL BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol