www.cvonline.hu

Cost Accountant

  • A hirdetés 668 napja lejárt

A National Instruments debreceni központja Cost Accountant munkatársat keres pénzügyi csoportjába. A munkakör magába foglalja az önköltségszámítást, pénzügyi tervezésben való részvételt, készlethez és termeléshez kapcsolódó számviteli feladatok elvégzését és ezekhez tartozó elemzések, riportok elkészítését.
Ebben a dinamikus, globális csapatban nemcsak az angol nyelv aktív használatára van lehetőség, de a folyamatfejlesztésekben, projektekben való részvétel és szakmai tréningek mind lehetővé teszik a folyamatos szakmai fejlődést.

Feladatok

• US GAAP havi zárásokban való részvétel
• Heti elemzések készítése varianciákat, árbevételt, készletet, hatékonyságot érintően
• A termelési költségek csökkentésére, hatékonyság javítására irányuló javaslatok
• A vállalatnál alkalmazott Standard költségen alapuló készletvezetés biztosítása
• A vállalat tervezési feladataiban való részvétel
• US GAAP, SOX és magyar számviteli törvény szerinti könyvvizsgálati anyagok előkészítése • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval és Internal Auditorral, auditok támogatása
• Adó- és Vámellenőrzések támogatása

• Pénzügyi/számviteli végzettség (főiskola/egyetem)
• Minimum 2 éves nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat
• Kimagasló Excel ismeret
• ERP rendszerismeret
• Kiváló angol nyelvtudás
• US GAAP ismeret
• Előny: Excel macro, SQL ismeret

Amit kínálunk

• Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
• Angol nyelv napi szintű használata
• Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
• Szakmailag felkészült, dinamikus, összetartó csapat

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol