www.cvonline.hu

Cost accountant / Költség könyvelő

Legyünk együtt sikeresek!

Pénzügyi szolgáltató központ részére keresünk könyvelési és/vagy kontrolling tapasztalattal pályázót a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Önköltség számítási feladatok elvégzése, SAP rendszerben
Folyamatosan naprakészen tartani az SAP rendszerben lévő adatokat
Havi zárás előkészítésében részvétel
Leltárral kapcsolatos beszámoló ellenőrzése
Cost Accounting SOX követelmények betartása
Auditok előkészítése, azokon részvétel

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség (Pénzügyi, Közgazdasági)
Mérlegképes könyvelői végzettség és / vagy könyvelői tapasztalat
Költségszámításban tapasztalat
Angol nyelvtudás (elsősorban írásban kell majd használni, de rendszeresen és időnként szóban is)

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Valóban motiváló bérezés (átlag feletti), cafeteria, bónusz, juttatási rendszer
Tréningek lehetősége
Stabil és hosszú távú munkalehetőség

Kategória Gyártás / Termelés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Budapest, Veszprém, Veszprém, Székesfehérvár