www.cvonline.hu

Corporate Treasury Sales munkstárs

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati, Befektetési banki és Private Banking üzletág Treasury csapatába új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Corporate Treasury Sales munkatárs

Főbb feladatok

  • vállalati ügyfelekkel telefonos és személyes kapcsolattartás,kapcsolatépités
  • treasury és értekpapir ügyletek kötése
  • fedezeti stratégiák kidolgozása
  • új termékek bevezetésében való részvétel
  • piaci folyamatok követése, ügyfelek felé történő interpretálása
  • társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • felsőfokú pénzügyi végzettség
  • minimum 3-4 éves, banki treasuryben szerzett tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás
  • német nyelvtudás előnyt jelent
  • agilis, kezdeményező hozzáállás
  • jó fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
  • csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk

  • budapesti központban izgalmas, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikus, jó hangulatú csapat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő