www.cvonline.hu

Corporate Sales Representative

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Mercure Budapest Korona
munkatársat keres

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK
  • Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyalási, prezentációs és kommunikációs készség
  • Hasonló területen szerzett, legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK
  • Fiatalos, családias légkör
  • Fejlődési lehetőség
FELADATOK
  • A corporate szegmens forgalom biztosítása és növelése
  • A szálloda szerződéses üzleti vendégkörének bővítése
  • Szerződéskötés adminisztratív feladatainak ellátása
  • Szerződések, ajánlatok, különböző promóciók kidolgozása
  • Háznézések szervezése és lebonyolítása

EGYÉB ELVÁRÁSOK
  • MS Office és szállodai Opera program használata
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kifogástalan megjelenés

KAPCSOLATTARTÓ
Oravecz Ágnes Brand HR Manager of MIDSCALE Brands

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő