www.cvonline.hu

Corporate Sales Manager

  • A hirdetés 246 napja lejárt

Álláslehetőség a Mellow Mood Hotels cégcsoport értékesítési osztályán

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • Hazai és külföldi partnerek felkutatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a corporate partnerekkel, ártárgyalások lebonyolítása
  • Konkurencia analízisek elkészítése, háznézések lebonyolítása
  • Forgalom értékelése, elemzések és riportok elkészítése
  • A cégcsoport képviselete
  • Adminisztrációs és operatív, szervezési feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
  • Kiváló megjelenés
  • Feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok egy profi értékesítési csapaton belül
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes Önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő