www.cvonline.hu

Corporate Sales Manager

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó 5*-os budapesti szálloda
keres munkatársat

munkakörbe

A pozíció átfogó szerepe:

A corporate üzletág fejlesztése és a corporate ügyfélkör produktumának növelése. A szálloda corporate partnereivel való folyamatos kapcsolattartás. Új lehetséges partnerek felkutatása és az értékesítési folyamatok személyes bonyolítása.

Feladatok:

  • Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, potenciális hazai és külföldi cégek felkutatása
  • Ártárgyalások lefolytatása - megadott árinstrukciók és kondíciók alapján - a szálloda értékesítési irányelveinek figyelembe vételével
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő corporate partnerekkel
  • Corporate partnerek forgalmának folyamatos figyelemmel kisérése, értékelése
  • Corporate piacra ható tényezők feltárása (új projektek, befektetések Budapesten és környékén)
  • Corporate rendezvények és akciók előkészítése, bonyolítása, nyomon követése
  • Konkurencia-analízis végzése
  • A szálloda corporate szerződéseinek nyilvántartása, a szerződéses feltételek rendszerbe foglalása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább egy év értékesítési tapasztalat (szállodaipari tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott, agilis fellépés, proaktív gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Vendég és színvonal központúság, tulajdonosi és professzionális értékesítési szemlélet
  • Kreativitás, rugalmasság és gyors döntéshozatal

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, fix munkahely
  • Mozgóbér, bónusz
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaruha hozzájárulás
  • Étkezés hozzájárulás
  • Cafateria
  • Változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol