Corporate Sales Manager / Felszolgáló / Bártender / Hostess / Szakács / Masszőr

  • A hirdetés 859 napja lejárt

Szállodai Pozíciók

A Buddha-Bar Hotel***** csapata hosszú távra keres elkötelezett, lelkes, ambiciózus munkatársakat azonnali kezdéssel a következő pozíciókba:

Corporate sales manager

Felszolgáló

Bártender

Hostess

Szakács

Reggeliztető szakács

Masszőr – 6 órás (recepciós feladatok is várhatók)

Feltételek:

  • Minimum 1 év tapasztalat (szállodai tapasztalat előnyt jelent)
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Folyékony angol nyelvtudás (egyéb nyelvek ismerete előny)
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz munkavégzés
  • Kedves, barátságos természet
  • Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol