www.cvonline.hu

Core Network Specialist

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

munkatársat keres Magyarország egyik meghatározó infokommunikációs szolgáltatója részére.

Feladatok:

  • A szolgáltató gerinchálózatának fejlesztése, bővítése.
  • Hálózati eszközök telepítése, konfigurálása, üzembe helyezése.
  • Hazai és nemzetközi termékfejlesztésekben és új szolgáltatások bevezetésében való részvétel, szakértői támogatás.
  • Új megoldások kifejlesztése, hardware platformok és software verziók bevezetése.
  • A gerinchálózat üzemeltetése, hibakeresés, és szükség esetén hibaelhárítás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • 3 éves szakmai tapasztalat.
  • IP routing technológiák magas szintű ismerete.
  • OSPF, BGP, MPLS ismeretek.
  • Magabiztos tudás Cisco IOS-XR és a JunOS alapú rendszerek konfigurálásában, üzemeltetésében.
  • CCNP vagy JNCIP képesítés előny.
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Érvényes „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.
  • Műszaki gondolkodásmód.
  • Jó a problémaelemző és problémamegoldó készség.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Ügyfélközpontú hozzáállás és gondolkodásmód.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Hungary.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére az alábbi  email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő