www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1078563
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
Core Java fejlesztő -projektmunka (GyJA)

Feladatok:
  • Liferay alapú B2B webportál további funkcióinak lefejlesztése csapatban
  • Java web fejlesztési feladatok (Servlet, Java SE 7)
  • Liferay ketrendszer használata (betanulási lehetőséggel)

Elvárások:
  • minimum 2-3 év backend Core Java (6/7) fejlesztői tapasztalat projektmunkán
  • Liferay keretrendszernek használatára motiváltság
  • szakmai angol nyelvtudás (kód kommentek)
  • szakirányú végzettség

Előny:
  • Liferay tapasztalat
  • Scrum
  • Nagyon jó angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület teljes idős bejárással (home office nem lehetséges)
Projekt kezdete: október eleje
Projekt hossza, munka jellege: 3 hónap, teljes idős terheltséggel (számlázással) esetleg hosszabbítási opcióval

Küldje el magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, és jelölje meg napidíját, kérdése esetén hívja irodánkat: +36.1.789.7416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió