www.cvonline.hu
Core hálózat és platform fejlesztési senior mérnök
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1003344
lejárt
FELADAT

Feladatok:

  • Virtuális hálózati funkciók (Virtual Network Functions, VNF) megvalósítása a Magyar Telekom hálózatában:

  • vSDP, vAAA, Telco Cloud, Open platformok.

  • Cloud aware Architecturák tervezése, Üzembe állítása és felügyelete.

  • Szolgáltatási platformok fejlesztési és üzemeltetési feladatainak ellátása

PROFIL
  • 3 év tapasztalat TELCO szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • Virtualizációs technológiákismerete (KVM, VMware stb.)
  • Opensteck és ETSI NFV ismerete
  • IP alapú hálózati technológiák ismerete
  • scriptelő és alapvető programozási eljárások ismerete
  • Alkalmazás architecturák ismerete
  • Operációs rendszerek: Linux/Unix, OpenVMS, Android, Openstack
  • B kategóriájú gépjárművezetői engedély

Kategória
IT / Informatika
Régió