www.cvonline.hu
Core Client Engineer (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 875055
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Windows alapú operációs rendszer imidzseinek kiépítése, kezelése (beleértve az alapvető alkalmazásokat):
  • OS Deployment Empirum-on keresztül: XP / Win 7 alapok/ Driver Model / EPE / Linux Kernel, Net, Silverlight, vb runtime, device pro
  • Service Partition OS Deployment SCCM-en keresztül: Adobe termékek, Java termékek, Office termékek; Hotfix és Security management; GPO Management

Elvárások

  • IT területen szerzett diploma
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Fat Client, Thin Client interakciók, mobil eszközök és a XEN Desktop szerver alapú profilok, DFS, VPN, PKI stb. mélyreható ismerete
  • Virtualizációs technikák (Citrix, AppV, látás App VADM, VM, stb)
  • MS operációs rendszerek kiváló ismerete: Win 7, XP, Server 2003 és 2008; általános alkalmazások (Office, Adobe, Flash Player, stb), beleértve az automatizált telepítést.
  • Szoftverek terjesztési rendszerének ismerete (Matrix42 / Empirum és MS / SCCM)
  • Active Directory: GPO is kliens / szerver operációs rendszerek.
  • Programozási nyelvek ismerete (például. Batch, PowerShell, xml)
  • SQL ismeretek.

Személyiségbeli követelmények:

  • Folyamatorientált munkamódszerek
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatszellem
  • Tanulásra való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82165

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen