www.cvonline.hu

Copywriter

  • A hirdetés 1247 napja lejárt

Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, öt szinten. Az épületben szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében nyílt exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Copywriter

Feladatok és felelősség:

  • PR cikkek írása,
  • Weboldal, social media, magazin cikkek írása,
  • Fordítási feladatok, angolról-magyarra és magyarról angolra,
  • Beérkező szövegezési kérelmek feldolgozása,
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • Kiváló íráskészség és helyesírás, választékos fogalmazás,
  • Minimum 3 éves, hasonló pozícióban szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Anyanyelvi szintű, kifogástalan angol nyelvtudás szóban és (főleg) írásban,
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés, pontosság, rugalmasság,
  • Igényes alkotói stílus,
  • Agilis, dinamikus személyiség.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes, luxus környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Ügynökségnél, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő