www.cvonline.hu

Controlling szakértő

  • A hirdetés 702 napja lejárt

Az OTP Bank Dél - alföldi Régiója

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Jelentések, elemzések és beszámolók készítése
  • Prezentációk készítése vezetői előadásokhoz, üzleti bemutatkozáshoz
  • Tervezési feladatok

Munkavégzés helye: Kecskemét

Elvárások:

  • Felsőfokú controlling szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Word, Excel, Power Point, Access magas szintű ismerete

Előny:

  • Controlling területen szerzett tapasztalat

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezés" gombbra.

Az állásra jelentkezni csak Internet Explorer böngészőben lehet.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő