www.cvonline.hu

Controlling módszertani munkatárs

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Az OTP Bank a Tervezési és Controlling Konszolidációs Osztályára munkatársat keres

controlling módszertani munkatárs

munkakör betöltésére

A Tervezési és Controlling Konszolidációs Osztály összeállítja a Bankcsoport, a Bank és az OTP CORE éves mérleg- és eredménytervét és éven belüli prognózisát, valamint előterjesztést állít össze a magyarországi Bankcsoport tagok által készített egyedi tervekről. Közreműködik a havi controlling beszámoló, tőzsdei gyorsjelentések és éves jelentés, illetve ad-hoc elemzések elkészítésében.

Feladatok:

  • Részvétel a felső vezetés részére készülő havi controlling riportok elkészítésében
  • Közreműködés az OTP Csoport stratégiai és pénzügyi terveinek kialakításában
  • Egyedi elemzések, kimutatások készítése
  • Részvétel a csoportszintű controlling rendszer fejlesztésében

Elvárások:

  • Szakirányú, mesterszakos végzettség (pénzügy, számvitel, controlling szak)
  • Szakmai angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Banki-pénzügyi érdeklődés
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • Rugalmasság, önállóság, jó terhelhetőség
  • Irodai programok (Excel, PowerPoint, Word) ismerete

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerismeret (IBM Cognos, SAP)
  • IFRS számviteli rendszer alapos ismerete
  • Releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, innovatív csapat
  • Stabil vállalati háttér

Jelentkezési határidő: 2014.12.19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a lenti linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő