www.cvonline.hu

Controlling módszertani munkatárs

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A bankcsoport hitelkockázati mutatóira vonatkozó rendszeres és eseti riportok készítése
  • A hitelkockázati mutatók számítási módszertanának meghatározása, karbantartása, dokumentálása és fejlesztése
  • Részvétel a controlling rendszerek kialakításában, fejlesztésében és üzemeltetésében
  • Részvétel a követeléskezelés specifikus bankcsoporttagok teljesítményének elemzésében
  • Szakmai együttműködés OTP Csoportba tartozó leányvállalatok pénzügyi és controlling szakterületeivel

Elvárások:

  • Szakirányú, mesterszakos végzettség (pénzügy, számvitel, controlling szak)
  • Irodai programok (Excel, PowerPoint, Word) ismerete
  • Szakmai angol nyelv magas szintű ismerete
  • Banki-pénzügyi érdeklődés
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • Rugalmasság, önállóság, jó terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerismeret (IBM Cognos, SAP)
  • Programozási ismeretek (SQL, SAS)
  • Releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fiatal, innovatív csapat

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 16

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő