Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Controlling módszertani munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A bankcsoport hitelkockázati mutatóira vonatkozó rendszeres és eseti riportok készítése
  • A hitelkockázati mutatók számítási módszertanának meghatározása, karbantartása, dokumentálása és fejlesztése
  • Részvétel a controlling rendszerek kialakításában, fejlesztésében és üzemeltetésében
  • Részvétel a követeléskezelés specifikus bankcsoporttagok teljesítményének elemzésében
  • Szakmai együttműködés OTP Csoportba tartozó leányvállalatok pénzügyi és controlling szakterületeivel

Elvárások:

  • Szakirányú, mesterszakos végzettség (pénzügy, számvitel, controlling szak)
  • Irodai programok (Excel, PowerPoint, Word) ismerete
  • Szakmai angol nyelv magas szintű ismerete
  • Banki-pénzügyi érdeklődés
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • Rugalmasság, önállóság, jó terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerismeret (IBM Cognos, SAP)
  • Programozási ismeretek (SQL, SAS)
  • Releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fiatal, innovatív csapat

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 16

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő