www.cvonline.hu

Controlling módszertani munkatárs

  • A hirdetés 996 napja lejárt

 Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Részvétel a felső vezetés részére készülő havi controlling riportok elkészítésében
  • Részvétel az OTP Csoport stratégiai és pénzügyi terveinek elkészítésében
  • Részvétel a controlling rendszer üzemeltetésében, fejlesztésében
  • Egyedi elemzések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (pénzügy, számvitel, controlling szak)
  • Banki-pénzügyi érdeklődés
  • Megbízhatóság, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • Képesség csapatmunkára
  • Rugalmasság, önállóság
  • Jó terhelhetőség
  • Strukturált gondolkodás
  • Szakmai angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Irodai programok (Excel, PowerPoint, Word) ismerete

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerismeret (SAP)
  • IBM Cognos TM1 rendszerismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a lenti linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő