www.cvonline.hu

Controlling Assistant Manager

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 808693

Meghatározó multinacionális élelmiszeripari Megbízónk részére, röszkei munkavégzéssel az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Feladatok:
  • pontos, naprakész információk adása a gyári teljesítményről;
  • pénzügyi startégia kidolgozásában aktív részvétel;
  • költségek ellenőrzések és hóvégi pénzügyi feladatok ellátása;
  • éves számlázási anyagok előkészítése;
  • előírások betartása minden terméknél, különös tekintettel az új termékek fejlesztésénél;
  • a helyi költséghely struktúrák fejlesztése (SAP-jelentések);
  • az adhoc előrejelzések (CAPEX, CC);
  • KPI adatok használata a gyári eredmények meghatározásához;
  • pénzügyi könyvelések és a helyszíni számlák ellenőrzése a Megbízó számviteli eljárásának megfelelően;
  • a gyár teljes költségvetésének folyamatos monitoringozása;
  • korrekciós intézkedések vizsgálata és azok végrehajtása a tervek elérése érdekében, illetve ezek folyamatos ellenőrzése.
Elvárások:
  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség);
  • főként gyártási környezetben szerzett tapasztalat pénzügyi/ellenőrzési területen;
  • folyékony angol és magyar nyelvtudás;
  • MS Officeban való jártasság;
  • a SAP ismerete mindeképpen szükséges;
  • struktúrált, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • versenyképes fix jövedelem és egyéb juttatások
  • folyamatos szakmai támogatás, képzések, fejlődési- és karrierlehetőség
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzát a pozícióra igazítani
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével