www.cvonline.hu

Controller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.11.13.
Hirdetés azonosító: 982038

Controller

Ha szeretnél egy nem mindennapi iparágban, egy fiatalos és dinamikus csapatban dolgozni, jelentkezz most!

Feladatok:

• részvétel a tervezésben, a tervek követése, előrejelzések készítése, pénzügyi elemzése, üzleti és számviteli adatok folyamatos egyeztetése,
• havi, negyedéves, éves gyakoriságú és eseti jellegű jelentéseinek magas szintű elkészítése,
• kontrollpontok felállítása és működtetése a riportokban
• szoros együttműködés és folyamatos egyeztetés a társterületekkel
• prezentációk készítése
• kapcsolattartás külföldi anya/leányvállalatokkal
• szerződések véleményezése pénzügyi szempontból

Elvárások:

• felsőfokú közgazdasági végzettség
kontrolling területen szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat
kiemelkedő MS excel használat
tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, SAP ismeret előnyt jelent erős
kimagasló analizáló és szintetizáló képesség
• igényesség, precizitás, pontosság, rendszerszemlélet
• jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

• megbízható, hosszú távú, stabil munkahely
• felelősségteljes munkakör
• fiatalos, dinamikus csapat
• versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a