www.cvonline.hu

Controller

  • A hirdetés 676 napja lejárt

A Tisza Automotive Kft. az elmúlt évek tudatos fejlesztésének eredményeként ma az autóipari és más műszaki terméket igénylő ipari gyártók elismert szállítója.

Dinamikusan bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

CONTROLLER

Fő feladatok:

  • Éves és hosszú távú pénzügyi tervezési feladatok
  • Pénzügyi riportok, kimutatások készítése
  • KSH adatszolgáltatás
  • Utókalkuláció készítése
  • Szállítói anyagszámlák rögzítése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Precíz, gyors, felelősségteljes munkavégzés, hatékony feladat-
    és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office ismeret, magas szintű Excel használati ismeret.

Előnyként értékeljük:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • IBSystem vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú szakmai lehetőség,
  • karrierfejlődési lehetőség,
  • komplex, érdekes munkakör, fiatalos munkakörnyezet,
  • béren kívüli juttatások.

A munkavégzés helye: Tiszaújváros, TVK Ipartelep

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél megküldésével, bérigény megjelöléssel az alábbi címen „Controller” hivatkozással 2015. május 18-ig lehet. További információ: Konczné Krajnyák Mariann 06-70/455-8090 munkaidőben.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő