www.cvonline.hu

Controller

  • A hirdetés 843 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Controlling területe budapesti  munkavégzéssel teljes munkaidőben

Controller

munkatársat keres – lakástakarékpénztár és hitelezés területre.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Kálvin tér, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a lakástakarékpénztári, hitelezési  terület eredmények elemzése, értékelése,

  • részvétel a havi és negyedéves magyar és IFRS zárási feladatokban,

  • előrejelzések, tervek készítése a lakástakarékpénztári, hitelezési  portfoliók tekintetében,

  • új gazdasági események IFRS számviteli elszámolásának meghatározása,

  • a régió és anyavállalat felé történő adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,

  • kapcsolattartás a társterületekkel és a régió, ill. anyavállalat képviselőivel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy befektetési és/vagy pénzügy-számviteli),

  • legalább 3-4 éves tapasztalat az alábbi területeken,

  • Pénzügyi területen szerzett controlleri, elemzői tapasztalat,

  • IFRS szaktudás pénzügyi területen,

  • Pénzügyi termékek ismerete, szakértelme,

  • magabiztos angol nyelvtudás,

  • magas szintű MS Office ismeretek.

Elvárások –egyéb:

  • erős szóbeli és írásbeli elemzési készség

  • képes önállóan és csapatban is dolgozni

  • gyors és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik

  • precizitás, felelősségteljesség és terhelhetőség

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk - jövedelemigény megjelölésével - 2015. február 07-ig Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő